Draudzīgā aicinājuma fonda vērtējumā labus rezultātus uzrādījušas arī Rugāju, Tilžas un Rekavas vidusskolas

Draudzīgā aicinājuma fonda vērtējumā labus rezultātus uzrādījušas arī Rugāju, Tilžas un Rekavas vidusskolas

Katru gadu Draudzīgā aicinājuma fonds vērtē skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātus un apbalvo Latvijas labākās skolas četrās grupās: ģimnāziju grupā, pilsētu vidusskolu grupā, lauku vidusskolu grupā, specializēto skolu grupā (tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas), kā arī kategorijā "Izaugsme". 2021. gada 8. septembrī, Rīgā, notika skolu godināšanas pasākums, izvērtējot 2020. gadā uzrādītos rezultātus.

Sveicam un lepojamies ar Rugāju vidusskolu, kura kopvērtējumā, grupā Lauku vidusskolas, ieguvusi 6.vietu, bet Lauku vidusskolu grupā kategorijā “Izaugsme 2020” ieguvusi nomināciju “Absolūti labākā IZAUGSME”.

Priecājamies kopā ar Tilžas vidusskolu, kura Lauku vidusskolu grupā kategorijā “Izaugsme” kopvērtējumā ieguvusi 2.vietu, savukārt nominācijā "Matemātika - Izaugsme" ieguvusi 2.vietu.

Sveicam arī Rekavas vidusskolu, iegūstot 2.vietu nominācijā "Angļu valoda - izaugsme 2020".

Draudzīgā aicinājuma fonds (DA fonds) ir sabiedriska organizācija, kuras mērķi ir veicināt Latvijas skolu konkurētspēju un atpazīstamību, palīdzēt vecākiem izvērtēt un izvēlēties skolu bērniem, palīdzēt izglītības sistēmas kvalitātes novērtējuma pilnveidošanai un veicināt sabiedrībā diskusiju par izglītības sistēmas attīstību un mērķiem.


Informācija: Agrita Luža

Foto: no personīgā arhīva