Latvieši turpina cīņu starptautiskajā topā svarbumbu celšanā, panākumus gūst arī rugājieši

Latvieši turpina cīņu starptautiskajā topā svarbumbu celšanā, panākumus gūst arī rugājieši

Šī gada jūlija sākumā, Lietuvas pilsētā Garliava, notika pasaules čempionāts jauniešiem un Eiropas kausa un “Grand Prix” izcīņa svarbumbu celšanā.

No jauniešiem pie divām bronzas medaļām tika Dita Stivriņa no Rugājiem. Taču komandu konkurencē starp jauniešiem Latvija ierindojās 5. vietā. Eiropas kausā Latvijas sportistiem gāja labāk, Latvijas komanda izcīnīja 3.vietu garā ciklā stefetē ar Vladislavu Voitehoviču (Olaine), Māri Rubuļu (Viļāni), Vasiliju Giņko (Ventspils), Edgaru Getmančuku (Vecumnieki), kā arī trešo vietu grūšanas vingrinājuma stafetē ar Oļegu Grošteinu (Olaine), Vladislavu Voitehoviču, Māri Rubuļu un Edgaru Getmančuku.


Individuāli pirmās vietas ieguva Anda Cielava un Sabīne Puriņa (abas no Olaines), Ainars Dokāns (Rugāji), Oļegs Grošteins, Māris Rubulis, kā arī trešo vietu izcīnīja Edgars Getmančuks. Viss augstvērtīgāku rezultātu no Latvijas sportistiem uzrādīja Vladislavs Voitehovičš, lai gan savā disciplīnā viņš palika tikai ceturtais.


Neskatoties uz smago epidemitoloğisko situāciju un veiktajiem ierobežojumiem pēdējā gada laikā, tika laboti vairāki Latvijas rekordi. PALDIES treneriem un sportistiem kas atrada laiku un iespējas trenēties neskatoties neuzkādām grūtībām.