Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums"

Noslēdzies konkurss

Ar oriģinālām idejām, spožām gaismiņām un radošu pieeju, Rugāju novada iedzīvotāji 2020. gada decembra nogalē saposa savus nekustamos īpašumus, radot prieku gan paši sev, gan apkārtējiem. Konkurss jau četrus gadus tiek izsludināts ar mērķi rosināt Rugāju novada iedzīvotāju interesi par novada vizuālo tēlu Ziemassvētku un gadu mijas laikā, kā arī veicināt iedzīvotāju, nekustamo īpašumu īpašnieku (nomnieku) vai apsaimniekotāju, uzņēmēju un iestāžu aktīvu līdzdalību svētku noformējuma veidošanā.

Noformētie objekti tika vērtēti četrās kategroijās: privātmāju noformējums, daudzstāvu dzīvojamās mājas noformējums (dzīvokļa balkoni, lodžijas, logi utml.), uzņēmumu noformējums, sabiedrisko ēku noformējums. Dalībai konkursā “Skaistākais Ziemaasvētku noformējums” 2020. gadā pieteicās deviņi dalībnieki. Pieteikumā bija iespēja norādīt un gūt papildus punktus, pastāstot par savām tradīcijām Ziemassvētkos. Apkopojot iesūtītās tradīcijās, žūrijas komisija varēja secināt, ka tās ir ģimeniskas, sirsnīgas un dod iespēju līdzcilvēkiem sanākt kopā, lai, piemēram, spēlētu spēles, dotos pastaigā, parādītu sevi īpašā talantu šovā, atskatītos uz aizejošo gadu un parunātos, dotos apciemot radiniekus, tāpat neizpaliek arī dzejoļu skaitīšana un dziesmu dziedāšana pie eglītes kopā ar ģimeni.

Šogad ikvienam interesentam tika dota iespēja nobalsot par sev tīkamāko noformēto objektu sociālajā tīklā www.facebook.com/Rugāju novads. Atsaucība bija liela un konkursa simpātiju balvu ieguva biedrības “Neatkarība Balt.” noformētais objekts Benislavā.

Rugāju novada dome saka paldies visiem, kuri piedalījās konkursā, novēlot radošu un skaistu domu lidojumu, lai arī nākamajā gadu mijā izdotos visiem kopā radīt gaišu svētku noskaņu, noformējot nekustamos īpašumus!

Visi konkursa dalībnieki saņems dāvanu kartes veikalā “SIA VALDIS”, Rugāju novada kalendāru 2021. gadam, kā arī prezentmateriālus no Rugāju novada domes.


Konkursa rezultāti:


SIMPĀTIJU BALVA:

Biedrība “Neatkarība Balt.”


PRIVĀTMĀJU NOFORMĒJUMS:

1.vieta – Vita Zuša

2. vieta – Jānis Luža

3. vieta – Biedrība “Neatkarība Balt.”

3. vieta – Vilnis Ozoliņš

Pateicība par dalību konkursā – Alda Mieriņa


SABIEDRISKO ĒKU NOFORMĒJUMS

1.vieta – Lazdukalna saieta nams

2. vieta – Rugāju novada vidusskola


UZŅĒMUMU NOFORMĒJUMS

1.vieta – Biedrība “Silenieku skola”


DAUDZSTĀVU DZĪVOJAMĀS MĀJAS NOFORMĒJUMS (dzīvokļa balkoni, lodžijas, logi utml.)

1.vieta – Eva Leone

Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" 0Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" 1Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" 2Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" 3Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" 4Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" 5Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" 6Noslēdzies konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" 7