Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija!

Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija!

Autobusa pieturvieta kā Hobitu namiņš, koka velosipēdu parks, zaļie dzelzceļi, ratiņu pastaigu trase jaunajām māmiņām, ēku izdaiļošana ar mākslas grafiti, dižkoku alejas un jauni meži, krāšņi mākslas soliņi un 100 rožu dārzs – tie ir tikai daži no 172 vides labiekārtošanas, izdaiļošanas un vides izglītības darbiem, ko paveikuši Latvijas cilvēki un kas pieteikti Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā „100 darbi Latvijai”.

Vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai” 2016. gada vasarā uzsāka pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “ZAAO” ar mērķi apvienot iedzīvotāju zināšanas, čaklās darba rokas un resursus, lai līdz Latvijas nozīmīgajai jubilejai – 2018. gada 18. novembrim – kopīgiem spēkiem paveiktu vismaz 100 nozīmīgus darbus vides labiekārtošanā, izdaiļošanā un arī vides izglītībā. Mērķis ir sasniegts! Draugu un kaimiņu grupas, uzņēmumi, izglītības iestādes, individuālas personas, biedrības un pašvaldību domes no 42 dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām – Aizkraukles, Alojas, Alūksnes, Amatas, Apes, Baltinavas, Beverīnas, Burtnieku, Cēsu, Gulbenes, Grobiņas, Jaunpiebalgas, Kocēnu, Krāslavas, Krimuldas, Kuldīgas, Limbažu, Mazsalacas, Naukšēnu, Ogres, Ozolnieku, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rojas, Rucavas, Rugāju, Rūjienas, Salacgrīvas, Salas, Saldus, Saulkrastu, Smiltenes, Strenču, Valkas, Viļakas novadiem, kā arī Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Rīgas, Valmieras un Ventspils pilsētām - kopīgiem spēkiem paveikuši 172 dažādus vides darbus.

“Visi paveiktie darbi ir padarījuši skaistāku dzīves telpu, sniedz labumu plašākai sabiedrībai un valstij kopumā. “100 darbos Latvijai” paveiktais apliecina, ka Latvijas ļaudis kļūst arvien atvērtāki, ka protam ne tikai prasīt un ņemt, bet arī dot. Paldies ikvienam, kurš pielika savu roku, radot paliekošas vērtības kā tagadnei, tā nākotnei. Sveicu visus valsts 100. jubilejā un aicinu ikvienu aplūkot pašu sarūpēto dāvanu, ieskatoties mājas lapā www.100darbilatvijai.lv” - „ZAAO” valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais.

Projekts “100 darbi Latvijai” noslēgsies nākamā gada sākumā, kad visi darbu darītāji tiks sumināti novadu pasākumos, kur kopā izvērtēsim paveikto un domāsim par nākotni.Papildus informācija:

Līga Ivanova

26464686

info@100darbilatvijai.lv
Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 0Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 1Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 2Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 3Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 4Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 5Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 6Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 7Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 8Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 9Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 10Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 11Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 12Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 13Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 14Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 15Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 16Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 17Mērķis sasniegts: par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija! 18