Rugājos tiekas Latvijas pašvaldību sociālās aprūpes institūciju darbinieki

Rugājos tiekas Latvijas pašvaldību sociālās aprūpes institūciju darbinieki

Rugājos no 2018. gada 20. jūlijam līdz 2018.gada 21. jūlijam norisināsinājās Profesionālās pilnveides un supervīzijas centra “Aisma” seminārs “Efektīvas komandas treniņš sociālās aprūpes un rehabilitācijas institūciju darba pilnveidei un efektivizācijai”, kura ietvaros notika Latvijas pašvaldību sociālās aprūpes institūciju apvienības darbinieku sporta svētki. Tā kā pagājušajā gadā darbinieki no sociālā aprūpes centra “Rugāji” devās uz Jūrmalu, lai satiktos ar kolēģiem, dalītos pieredzē un, piedaloties sporta spēlēs, pārveda mājās godpilno pirmo vietu un ceļojošo kausu, tad šogad Rugājiem bija tas gods uzņemt sociālās aprūpes institūciju darbiniekus pie mums.

Ciemos uz Rugājiem bija ieradušies gan tuvāki, gan tālāki kaimiņu novadu pārstāvji, ciemiņi no Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, ceļu uz Rugājiem bija mērojuši arī dalībnieki no Polijas. Pozitīvi un sportiski noskaņoti sociālās aprūpes darba veicēji jau no rīta pulcējās Rugāju parka estrādē, lai iepazīstinātu klātesošos ar komandām un pierādītu, ka viņi atbilst arī sporta spēļu vadmotīvam “Kam nav 100, tas var un dar’!” Ar skaļiem saukļiem un sirsnīgām prezentācijām pieskandinot parka estrādi, dalībnieku ceļš tālāk veda uz Rugāju sporta stadionu, kurā pārbaudīt veiklības, izturības un atjautības prasmes. Kopā 34 komandas, kuras sastādīja apmēram 300 dalībniekus, piedalījās Rugāju sporta centra darbinieku un sportistusagatavotajās disciplīnās. Startējot septiņās disciplīnās, vajadzēja mācēt velt zelta riepu, piedalīties veiklības skrējienā, pārbaudīt precizitāti un draudzību, kā arī uzspēlēt MAGNUM piedāvāto vasaras hokeju. Par spīti gan svelmei, gan lietum dalībnieki godam pieveica visas disciplīnas un vakarā, baudot svētku koncertu, uzzināja sacensību rezultātus.

Komandas, kuras piedalījās pasākumā


“Rasas pērļu gudrinieki” (“Rasas pērles”, Rugāju novads) – 1. vieta

“Bitītes” (SAC “Trapene”) – 2. vieta
“Ražots Latvijā” (SAC “Tērvete”) – 3. vieta

“Oranžais prieks” (Barkavas pansionāts, Madonas novads), “Belovežas sumbri” (Polija), “Jautrās vāveres” (SAC “Rugāji, Rugāju novads”), “Dāsnās saulespuķes” (Ludza), “Siltais” (SAC “Siltais, Gulbenes novads”), “Bučys” (Višķu pagasta “Rūpes”), “Nepilns 100 no Ventiņpus” (Ventspils), “Zibsnīši” (Ķekavas SAC), “Vējaslotas” (AC “Urga”, Alojas novads), “Zemgales strazdi” (SAC “Zemgale”), “Sābri” (pansionāts “Balvi”), Pansionāts “Preiļi” (Preiļu novads), “Draiskuļi” (pansionāts “Mārciena”, Madonas novads), “Dzelzavas dzīles” (Dzelzavas pansionāts, Madonas novads), “Superkomanda” (Škilbēnu SAC), “Gatartas pansionāts” (Raunas novads), “Viss notiek” (Veco ļaužu māja “Cerība”, Limbažu novads), “Dzirkstele” (Jūrmalas veselības veicināšanas un sociālo pakalpojumu centrs), SAC “Pļaviņas”, “Re:animācija” (SAC “Dagda”, Dagdas novads), “Pīlādžogas” (SAC “Pīlādzis”, Daugavpils novads), “Lodes, drostalas un ko” (SAC “Lode”), “Dzērves” (SAC “Siltais”, Gulbenes novads), “Gaujas zieds” (SA māja “Gauja”, Inčukalna novads), “Jautrie kurzemnieki”, (pansionāts “Rokaiži”, Kazdangas novads”), “Lubānas dūjas, kam nav 100” (VSAC “Latgale”, filiāle “Lubāna”, Lubānas novads), “100 vēl tālu, visu varu”, (Ļaudonas pansionāts, Madonas novads), “Valmiera” (SAC Valmiera), Smiltenes SAC, “Raudas rota” (pansionāts, “Rauda”, Engures novads), SAC “Skuķi” (Mālpils SAC, Mālpils novads).

Foto no pasākuma skatīt šeit.


Rugāju novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Agrita Luža