Jauno vecāku atbalsta grupas (mazuļu) nodarbība

Jauno vecāku atbalsta grupas (mazuļu) nodarbība

„Rotaļas”- šāda bija 21. februāra jauno vecāku atbalsta grupas (mazuļu) nodarbības tēma. Neskatoties uz auksto laiku, uz nodarbību bija ieradušies septiņi mazuļi ar savām māmiņām.

Nodarbība izvērtās ļoti interesanta un radoša. Nodarbības vadītāja Inga pastāstīja par rotaļlietu un rotaļu nozīmi mazuļu attīstībā. Māmiņas vēlreiz pārliecinājās par to, ka ne vienmēr mazulim ir nepieciešamas daudz un dažādas mantas, bieži pietiek ar dažām un ļoti vienkāršām rotaļlietām. Inga māmiņām parādīja kā mājas apstākļos no vienkāršām izejvielām pagatavot veidošanas masu, kas nav kaitīga mazulim, pat ja viņš to nogaršos.

Nākošā nodarbība plānota jau martā. Tā būs muzikāla nodarbība pēc Karla Orfa muzikālās metodes. Par konkrētu datumu, laiku un vietu vēl vienosimies. Būsim priecīgas un gaidīsim pievienojamies arī jaunus dalībniekus. Nodarbības ir bezmaksas.

Kontakttālrunis informācijai 28721482-Sanita

Jauno vecāku atbalsta grupas (mazuļu) nodarbība 0Jauno vecāku atbalsta grupas (mazuļu) nodarbība 1Jauno vecāku atbalsta grupas (mazuļu) nodarbība 2Jauno vecāku atbalsta grupas (mazuļu) nodarbība 3Jauno vecāku atbalsta grupas (mazuļu) nodarbība 4