Ikgadējā iniciatīvā “Bigbank piepilda sapņus” noskaidroti uzvarētāji – Rugāju novada vidusskola

Ikgadējā iniciatīvā “Bigbank piepilda sapņus” noskaidroti uzvarētāji – Rugāju novada vidusskola

Jau par tradīciju kļuvušajā Bigbank AS Latvija filiāles rīkotajā iniciatīvā “Bigbank piepilda sapņus” par uzvarētājiem ir kļuvuši skolēni no Siguldas pilsētas vidusskolas un Rugāju novada vidusskolas. Iniciatīvas ietvaros uzvarētājiem tiek piešķirts finansiāls un organizatorisks atbalsts savu sapņu Ziemassvētku pasākuma īstenošanai, sniedzot iespēju realizēt savas radošākās idejas.

Šī gada iniciatīvas pieteikumi bija pilni ar sirsnību, jautrību un radošām domām. Uzvarētāji Siguldas pilsētas vidusskola un Rugāju novada vidusskola pieteikumos parādīja savu saliedētību un kreativitāti, kā tas piedien īstam skolas kolektīvam, neatstājot vienaldzīgus žūrijas pārstāvjus. Siguldas pilsētas vidusskola izcēlās ar veidoto pieteikumu un radošo ideju par Ziemassvētku balli. Tika ņemts vērā arī lielo atbalstītāju skaits pieteikumam sociālajos tīklos. Savukārt Rugāju novada vidusskolas pieteikums tika ievērots ar skaidro domu, kā svinēt īstus Ziemassvētkus, ko pamācības veidā viņi vēlas sniegt visiem skolas biedriem.

“Iniciatīva ”Bigbank piepilda sapņus” ir veids, kā mēs pateicamies skolēniem par viņu pūliņiem mācībās un radošajām idejām, kā piepildīt Ziemassvētku sapņus viņu skolās. Mēs priecājamies, ka ar šīs iniciatīvas palīdzību varam radīt prieku ne tikai bērniem, bet arī skolotājiem un bērnu vecākiem, sniedzot iespēju piedzīvot patiesi krāšņus svētkus! Ar katru gadu arvien vairāk saprotam, ka Latvijā ir daudz radošu un aktīvu bērnu un jauniešu, kuriem ir savi sapņi, un vismaz daļu no tiem mēs varam piepildīt,” stāsta Bigbank AS Latvijas filiāles mārketinga vadītāja Laura Zvaigzne.

Lielu paldies Bigbank komanda saka visām skolām, kuras piedalījās un iesūtīja savas vēlmes par viņuprāt labākajām Ziemassvētku svinībām skolā. No iesūtīto pieteikumu daudzuma izvēlēties uzvarētājus ar katru gadu kļūst arvien grūtāk!

Plašāka informācija par iniciatīvu “Bigbank piepilda sapņus” un nolikums pieejams šeit http://ej.uz/x79c vai sazinoties ar konkursa atbildīgo personu Janu Jentkus, rakstot uz e-pastu jana.jentkus@mmacomms.lv vai zvanot +371 29898082

Novēlam visiem, lai šogad piepildās arī Jūsu kvēlākie sapņi un gaidīsim pieteikumus arī nākošgad. Priecīgus svētkus!


Papildu informācija:

Laura Zvaigzne

Bigbank Mārketinga vadītāja

E: laura.zvaigzne@bigbank.lv

M: +371 26659747


Jana Jentkus

E: jana.jentkus@mmacomms.lv

M: + 371 29898082