Piedalās mazo dejotāju festivālā "Dzigucs"

Piedalās mazo dejotāju festivālā

29.oktobra rītā Rugāju novada bērnu deju kolektīvs „Ķipariņi” devās izbraukuma koncertā uz Rēzekni, kur bērnu deju kolektīvs „Dzigucis” rīkoja draugu kolektīvu festivālu „Dzigucs”. Pēc četru gadu pārtraukuma festivāls atsākās ļoti vērienīgi, krāšņi un lustīgi, jo šī bija 10 gadu jubilejas reize. Pasākumā piedalījās septiņi bērnu deju kolektīvi no Ludzas, Rēzeknes, Balviem, Rugājiem, Viļāniem, Varakļāniem, kā arī Tautas deju ansamblis „Zelta sietiņš” un Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija „Knīpas un knauķi”.

„Ķipariņi” mēģinājumā bija nedaudz samulsuši no lielās skatuves un spožajiem prožektoriem. Nedaudz paskatījušies koncertu, devās uzstāties un pa ceļam satika lielu zaķi, kurš ar bērniem aprunājās un pat kopā nofotografējās. Pie skatuves bērni satika lielu vilku un paraustīja viņam aiz deguna. Visiem bija lieli prieki un smiekli. Vienīgā, kas uztraucās par kaut ko, bija skolotāja. Bērniem mirdzēja acis un seju rotāja smaids. Tad kad Varakļānu bērnu deju kolektīvs uzstājās ar saviem priekšnesumiem, arī Ķipariņi” nevarēja nostāvēt un dejoja līdz. Tāds prieks un emocijas staroja no bērniem priekšnesuma laikā, jo viņi bija ļoti pozitīvi uzlādējušies no visa piedzīvotā. Pēc tam sekoja balonu lietus un jampadracis ar muzikāli interaktīviem un saldiem pārsteigumiem. Paldies Kristīnei Kokorevičai par uzaicinājumu un iespēju sevi parādīt arī citos novados. Pasākums bija fantastisks.

Bērniem par šo piedzīvojumu vēl ilgi atgādinās dāvaniņa, ko uzdāvināja organizatori, mugursomiņa ar „Dziguču” festivāla logo.

Bērnu deju kolektīva "Ķipariņi" vadītāja Lucija Bukša