Aicina ikvienu Rugāju novada iedzīvotāju iesaistīties otrreizējo materiālu vākšanas akcijā “Dabai labu darīt”

Aicina ikvienu Rugāju novada iedzīvotāju iesaistīties otrreizējo materiālu vākšanas akcijā “Dabai labu darīt”

Rugāju novada vidusskolas sešgadīgo sagatavošanas grupa “Knariņi” aicina ikvienu Rugāju novada iedzīvotāju iesaistīties otrreizējo materiālu (makulatūras, papīra, PET pudeļu) vākšanas akcijā “Dabai labu darīt”, ko sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” organizē SIA “ZAAO”.


Mums rūp, lai mūsu mājas - Rugāju novads, būtu skaists un sakopts. Mēs gribam atpūsties un spēlēties tīrā vidē. Tāpēc esiet aktīvi un iesaistieties!

Makulatūru, papīru un PET pudeles Rugāju novada vidusskolā, Kurmenes ielā 87 varēs nodot jau no 1.oktobra, iepriekš sazvanot Izglītojamo pašpārvaldes Saimnieciskās ministrijas pārstāvi Elgaru Adelču pa telefonu 27633142.

Lai otrreizējo materiālu vākšana būtu aizraujošāka, izsludinām konkursu par Lielākā dabas drauga noteikšanu. Pirmsskolas grupa vai klase, kas būs savākusi visvairāk makulatūras un papīra, saņems pārsteiguma balvas. Makulatūra tiks svērta tās piegādes brīdī, rezultāti tiks apkopoti katra mēneša pēdējā mācību dienā. Akcijā var piedalīties ikviens interesents, ziedojot otrreizējos materiālus kādai Rugāju novada vidusskolas grupai/klasei, vai arī piedalīties konkursā individuāli.

Konkurss noslēgsies 2018. gada 31. martā, balvas tiks pasniegtas skolas Nomināciju pasākumā.