Latvijas pasts godinās pastniekus un pasta operatorus Latvijā

Latvijas pasts godinās pastniekus un pasta operatorus Latvijā

Latvijas Pasta un Latvijas Avīzes organizētajā vēstuļu konkursā Mans pastnieks – Īstais cilvēks, īstajā vietā, apkopojot mūsu klientu iesūtītās vēstules un anketas ir noskaidroti labākie uzņēmuma 2015.gada pastnieki un pasta operatori katrā Latvijas reģionā, kā arī viens gada atsaucīgākais pastnieks vai pasta operators.

Kopumā apbalvojumam tika izvirzīti vairāk nekā 100 Latvijas Pasta pastnieku un pasta operatoru. Mūsu klienti savās vēstulēs uzslavē ne vien uzņēmuma darbinieku profesionālās prasmes, bet arī cilvēciskās īpašības.

Par Rīgas reģiona uzvarētāju ir kļuvusi pastniece Laimdota Puriņa no Mālpils pasta nodaļas, par kuru anketu autori raksta – izcila, akurāta un izpalīdzīga pastniece, vienmēr gaidīta visās mājās.

Šogad visvairāk anketu ir saņemts no Zemgales reģiona, kurā par absolūto uzvarētāju ir atzīta Krapes pasta nodaļas (Ogres novads) priekšniece/pasta operatore Inita Makarova, par kuru cilvēki rakstījuši: „Inita klientus vienmēr sagaida ar smaidu, ir komunikabla un profesionāla sava darba darītāja". Savukārt Kurzemes reģiona uzvarētājs ir pastnieks Reinis Nolendorfs no Sabiles pasta nodaļas, par viņu iedzīvotāji raksta: "Cilvēks īstajā vietā – ļoti godprātīgi pilda savus pienākumus un nevienu neatstāj bez uzmanības".

Vidzemnieki par labāko pasta darbinieku savā reģionā ir atzinuši Variņu pasta nodaļas (Smiltenes novads) pasta operatori Rasmu Beitiku, kura kā raksta anketu autori, ir sirsnīga, zinoša un laba darbiniece. Latgales reģiona cilvēki rakstījuši un balsojuši par pastnieci Ivetu Loču no Rugāju pasta nodaļas, kura ir cilvēks ar ļoti augstu pienākuma apziņu, kā arī cilvēks uz kuru var paļauties.

Savukārt apkopojot anketas un vēstules, par gada atsaucīgāko pastnieku vai pasta operatoru ir atzīta pastniece Biruta Jaundzema no Liepnas pasta nodaļas (Alūksnes novads).

Iedzīvotāju vērtējumā labākie, katra reģiona, pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no Latvijas Pasta. Aprīlī plānota darbinieku sveikšana, piedaloties gan Latvijas Pasta Valdes, gan Latvijas Avīzes pārstāvjiem.