Akcijā "Atvērtās dienas laukos" piedalās ZS "Baķi" no Rugāju novada

Akcijā

Lauku ceļotājs aicina piedalīties akcijā "Atvērtās dienas laukos", kas notiks 2016. gada 14. maijā.

"Atvērtās dienas laukos" mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus 1 dienu doties prom no pilsētas, lai iepazītu Latvijas lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot Latvijas laukos.

Priecīga ziņa - arī ZS "Baķi", no Rugāju novada, šogad piedalīsies Atvērtajās lauku dienās.

Saimniecība atrodas ļoti ainaviskā un iekoptā vietā - Balupes kreisajā krastā, Rugāju novadā. Tā savu darbību uzsākusi nesen – 2013. gadā. Balupes piekrastes pļavās ganās vairāk nekā 100 Latvijas tumšgalves šķirnes aitu, kas tiek izmantotas gaļas un vilnas ieguvei. Nelielā daudzumā tiek audzēti vaislas truši. Saimnieki piedāvā ekskursiju pa apkaimes laukiem, pirts rituālus. Ja apmeklētāji savlaicīgi piesakās, iespējams pasūtīt plovu ar aitas gaļu.

Plašāka informācija par akciju šeit.

Foto: no personīgā arhīva

Akcijā "Atvērtās dienas laukos" piedalās ZS "Baķi" no Rugāju novada 0Akcijā "Atvērtās dienas laukos" piedalās ZS "Baķi" no Rugāju novada 1Akcijā "Atvērtās dienas laukos" piedalās ZS "Baķi" no Rugāju novada 2