Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju

Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju

Šorīt Rugājos tirgus diena no mājām izvilināja necerēti daudz pircēju! Tirgotāji aizbrauca apmierināti un tik smaidīgus un pilnām rokām iepirkumu pircējus sen Rugājos nebiju redzējusi! Tirgus noskaņa šoreiz bija gan tirdzniecības zālē, gan arī tirgus laukumā! Šķiet visi ir nogaidījušies pavasari un dārza darbus... Pie stādu pārdevējiem brīžiem pat veidojās rindas.

Bet man visvairāk patīk tā tirgus noskaņa - kad cilvēki satiekas, uzsmaida viens otram, aprunājas savā starpā, ar pārdevējiem un citiem pircējiem, sarunās apmainās ar pieredzi, kā mūspusē aug šis vai cits augs... Ceilonas tēju pārdevēja tik interesanti stāstīja par tējas pasauli, ka nenoturējās pat tie, kas teicās dzer tikai pašmāju pļavās savākto augu tēju! Es arī nopirku!
Paldies atsaucīgajiem un dāsnajiem rugājiešiem, ka atbalsta tirgus dienu Rugājos un iepērkas tieši šajā tirgus dienā! Kā arī īpašs paldies vietējiem mājražotājiem, kuri piedalās tirdziņā! Gaidām arī pārējos!

Informācija:

Mārīte Orniņa, Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības centra vadītāja

Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju 0Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju 1Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju 2Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju 3Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju 4Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju 5Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju 6Tirgus diena Rugājos pulcē arvien vairāk tirgotāju un pircēju 7