Atklātais Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā

Atklātais Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā

No 29.septembra līdz 3.oktobrim Dānijas pilsētā Nestvedā notika Atklātais Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā. Ņemot vērā saspringto situāciju saistībā ar COVID-19 izplatību, dalībnieku skaits bija mazāks, kā tas ir parasti, tomēr spēcīgākie sportisti, neskatoties ne uz kādām grūtībām, tomēr bija ieradušies.

Latvijas sportisti šoreiz arī ieradās mazākā pulkā kā parasti, jo ne katrs pēc atgriešanās no Eiropas čempionāta, varētu savu laiku ziedot 10 dienu pašizolācijai, tāpēc jo sevišķi liels paldies sportistiem par piedalīšanos Eiropas čempionātā un izcīnītajām godalgām.

Jauniešu konkurencē Dita Sivriņa no Rugājiem izcīnīja pirmo vietu klasiskajā divcīņā un pirmo vietu garā ciklā vingrinājumā. Vīriešu konkurencē Edgars Getmančuks no Vecumniekiem izcīnīja otro vietu garā ciklā vingrinājumā un Māris Rubulis no Viļāniem otro vietu klasiskajā divcīņā un pirmo vietu raušanas vingrinājumā.

Paldies sportistiem par Latvijas komandas sasniegumu un liels paldies Rugāju, Vecumnieku un Viļānu novadu pašvaldībām par sportistu finansiālu atbalstu.
Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācijas valdes sekretārs

Vasilijs Giņko